Vítáme Vás na stránkách

Římskokatolické farnosti Loštice, kterou po dohodě olomouckého arcibiskupa Mons. Jana Graubnera a představeného Misijní společnosti sv. Vincence z Pauly – Slovenské provincie od 14. srpna L. P. 2000 spravují otcové vincentíni.

Loštice

Chcete-li se dozvědět něco více o:

• životě farního společenství

• historii farnosti

• hlavním patronovi

• Misijním týmu, který má zde své centrum

• pastoračních aktivitách

• programu bohoslužeb farnosti Loštice a Moravičany

prosíme, pokračujte …

Příměstský tábor Příměstský tábor

Poslední srpnový týden se v naši farnosti konal příměstský tábor

Program lidových misií v naších farnostech Program lidových misií v naších farnostech

Od 15. 9. - 24. se v našich farnostech Loštice a Moravičany uskuteční lidové misie pod vedenim misonářů z Misijní společnosti sv. Vincence de Paul. Všechny vás srdečně zveme.

Nová internetová stránka pro misie Nová internetová stránka pro misie

Nová internetová stránka pro vincentínske lidové misie:www.misievefarnosti.cz

Obnova lidových misií Šlapanice Obnova lidových misií Šlapanice

Obnova misií. Po roce jsme se vrátili do farnosti Šlapanice u Brna na obnovu lidových misií. Obnova trvala od 2. 3. - 5. 3. 2017

Duchovní obnova v Koryčanech Duchovní obnova v Koryčanech

Duchovní obnova ve farnosti Koryčany probíhala od 23. 2. - 26. 2. 2017. Duchovní obnova je časem povzbuzení na naši cestě za Kristem.

Duchovní obnova Moravany a Ořechov Duchovní obnova Moravany a Ořechov

Ve dnech 8. 12. - 11. 12 se konala duchovní obnova ve farnostech Ořechov a Moravany u Brna.

Program misijního týmu na rok 2017 Program misijního týmu na rok 2017

Rok 2017 je rokem velkého jubilea pro celou vincentskou rodinu. Připomíname si 400-sté vyročí zrození našeho poslání.

Lidové misie - farnost Přibyslav Lidové misie - farnost Přibyslav

V dnech od 6. 11. - 13. 11. 2016 se uskutečnili lidové misie ve farnosti Přibyslav.