Noc kostelů 2019 Noc kostelů 2019

Srdečně Vás zveme!

Obnova lidových misií, Loštice a Moravičany Obnova lidových misií, Loštice a Moravičany

Přijďte načerpat duchovní posily uprostřed předvánočního shonu

Janko Havlík – příklad i povzbuzení pro naši dobu Janko Havlík – příklad i povzbuzení pro naši dobu

O životě Janka havlíka nám v neděli 21. 1. 2018 přijela něco říct skupinka žen z jeho rodné vesnice. Doprovázela je jejich starostka Mgr. Dana Dorothea Mikulová a vicestarostka Katarína Ondrušová.

Vánoční divadlo Vánoční divadlo

Vánoční divadlo děti z náboženství

Příměstský tábor Příměstský tábor

Poslední srpnový týden se v naši farnosti konal příměstský tábor

Noc kostelů 2016 Noc kostelů 2016

V pátek 10.6.2016 proběhne v Kostele sv. Prokopa v Lošticích Noc kostelů od 17:00.

Noc kostelů 2015 Noc kostelů 2015

Srdečně Vás zveme na Noc kostelů, která uskuteční dne 29.5.2015. Připraven bude bohatý kulturní program, program pro děti, prohlídka interiéru kostela a výstupy do věže. Zakončení proběhne v slavnostním duchu troubením na věži.

KONCERT 39. MOHELNICKÉHO DOSTAVNÍKU – POUTA KONCERT 39. MOHELNICKÉHO DOSTAVNÍKU – POUTA

KONCERT 39. MOHELNICKÉHO DOSTAVNÍKU – POUTA

Noc kostelů v Lošticích 2014 Noc kostelů v Lošticích 2014

Přijdťe se podívat na noc kostelů v Lošticích dne 23.5.2014. Na programu bude vystoupení ZUŠ Loštice s dobovými skladbami a prohlídka prakticky celého kostela včetně historických exponátů a výstupu do věže.

Habemus papam! Habemus papam!

Habemus papam!

GRAZIE, BENEDETTO! GRAZIE, BENEDETTO!

GRAZIE, BENEDETTO!

Ekumenická pobožnost Ekumenická pobožnost

Ekumenická pobožnost

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA L. P. 2013 TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA L. P. 2013

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA L. P. 2013

Putování s vírou I. Putování s vírou I.

Putování s vírou I.

POZVÁNKA K SLAVENÍ ROKU VÍRY POZVÁNKA K SLAVENÍ ROKU VÍRY